(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

270 kartonów - 10, palet na raz lub na 2 terminy (Nr 4638400)

270 kartonów - 10, palet   na raz lub na 2 terminy

Długość [m]:

1.20

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

0.20

Waga w kg (łączna):

7020

Liczba sztuk:

270

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 30.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Otwock

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej korzystną opcję transportu przesyłki, warto opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem można zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są szczególnie istotne, jeżeli planujemy przewieźć przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Nim zdecydujesz się na firmę transportową, utwierdź się, czy przewoźnik ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do wysyłki warto nie zapominać o ochronieniu jej przed uszkodzeniami – wolną przestrzeń należy naładować fragmentami styropianu, gazet czy też materiałem. W szczególności delikatne pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni kartonu umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (drukowanymi literami).