(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-30 11:24

28 palet (ładunek z kontenera 40HQ)

(Nr 2334556)
28 palet (ładunek z kontenera 40HQ)

Długość [m]:

1.67

Szerokość [m]:

1.14

Wysokość [m]:

1.14

Waga w kg (łączna):

575.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Towar w kartonie na palecie. Jedna paleta to 1.67 x 1.14 x 1.14m. 575kg. Piętrowalne

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 398.00 km

Informacje dodatkowe:

Moduły fotowoltaiczne. 28 palet, to dokładnie 1 kontener 40HQ

Oferty od Przewoźników (0)

2800 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-01-2018, 14:40

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-30 do 2018-02-28

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Kasia B. :)

Cena (zawiera VAT): 2800 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Full truck load (FTL)

     Przewóz towaru zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga zazwyczaj firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat wyprowadzają się. Warto przed zleceniem takiego transportu ustalić kilka decydujących formalności.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku oraz rozładunku towaru. Gdy znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe mogące unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też ładunków sypkich, wypadałoby zdefiniować, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do transportu może być otwarta przyczepa. Jeśli chcemy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, wówczas może okazać się przydatne użycie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz produktów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie stosownych certyfikatów, jak także w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w niektórych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po dookreśleniu swoich warunków, szybko można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej wystawione, docierają do setek różnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do transportu różnorakich paczek, zaś duża konkurencja umożliwia dostanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Budapeszt, Węgry

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kraków, Polska

Termin elastyczny