(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-01-30 11:24

28 palet (ładunek z kontenera 40HQ) (Nr 2334556)

28 palet (ładunek z kontenera 40HQ)

Długość [m]:

1.67

Szerokość [m]:

1.14

Wysokość [m]:

1.14

Waga w kg (łączna):

575.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

Towar w kartonie na palecie. Jedna paleta to 1.67 x 1.14 x 1.14m. 575kg. Piętrowalne

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 398.00 km

Full truck load

     Przewóz towaru zamawiany na pełną ciężarówkę przyciąga zazwyczaj firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które akurat wyprowadzają się. Warto przed zleceniem takiego transportu ustalić kilka decydujących formalności.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku oraz rozładunku towaru. Gdy znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy posiadamy wózki widłowe mogące unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku jak i w miejscu rozładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też ładunków sypkich, wypadałoby zdefiniować, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do transportu może być otwarta przyczepa. Jeśli chcemy przetransportować płody rolne, produkty spożywcze, wówczas może okazać się przydatne użycie samochodu-chłodni. Miejmy również na uwadze, że przewóz produktów łatwopalnych i groźnych nakazuje posiadanie stosownych certyfikatów, jak także w transporcie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonego ciężaru ładunku, w niektórych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi opłatami.

     Po dookreśleniu swoich warunków, szybko można znaleźć firmę transportową na giełdzie transportowej, takiej jak portal Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej wystawione, docierają do setek różnych firm, które posiadają potrzebną gamę aut przystosowanych do transportu różnorakich paczek, zaś duża konkurencja umożliwia dostanie niskich cen.

Adres i termin nadania

Węgry, Közép-Magyarország, Budapeszt

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Kraków

Termin elastyczny