(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-08-27 15:47

280 t piachu do zasypania fundamentów

(Nr 1989809)
280 t piachu do zasypania fundamentów

Waga w kg:

280000.00

Budżet zlecenia [zł]:

900

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 7.00 km

Informacje dodatkowe:

Cena możne być również podana za kompleksową usługę t.z transport z materiałem 280 t pisaku

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport ładunku wywrotką


Transport wywrotką


 


        Gdy poszukujesz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą alternatywą jest transport na wywrotce.


            Samochód - wywrotka to rodzaj samochodu ciężarowego. Posiada on swoistą budowę skrzyni załadunkowej, która jest wytworzona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalne zawiasy, które można albo uchylać na boki, albo umożliwia otwieranie znajdującej się z tyłu klapy. To rozwiązanie daje swobodny dostęp do przestrzeni załadunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i rozładunek towaru, a co za tym idzie oszczędza czas. Samochody wywrotki różnią się w zależności od rozmiaru ładunku, który mogą przetransportować oraz od sposobu wyładunku. Największe ciężary przetransportują wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są w stanie przewieść 32 tony.


            Żeby dostać dobrą ofertę dla przewozu na wywrotce, należy wystawić w serwisie - na stronie Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych przedsiębiorstw zajmujących się transportem. Przy wystawianiu ogłoszenia wybierz „Zleć transport”, a w kolejnym kroku należy zaznaczyć opcje „Ładunki” i podkategorię „Wywrotka”. Warto, jak najdokładniej opisać, to co posiadasz do przewiezienia, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi firmą transportowym dokładniej wycenić transport i zaproponować najlepszą cenę.


            Przykładowy koszt za przewóz wywrotką na terenie Polski to 1600 . Przewożono 25 ton gruzu na trasie o długości przekraczającej 400 km, czyli dzięki portalowi Clicktrans, przewóz wyniósł 900 mniej, niż standardowa opłata.


Adres i termin nadania

Gubin, Polska

25 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Czarnowice, Polska

30 wrz 2017