(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Wywrotka Dodano: 2017-08-27 15:47

280 t piachu do zasypania fundamentów

(Nr 1989809)
280 t piachu do zasypania fundamentów

Waga w kg (łączna):

280000.00

Budżet zlecenia [zł]:

900

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 7.00 km

Informacje dodatkowe:

Cena możne być również podana za kompleksową usługę t.z transport z materiałem 280 t pisaku

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport wywrotką

    W momencie kiedy poszukujesz transportu dla surowców sypkich, płynnych lub kawałkowych, dobrą alternatywą jest transport na wywrotce.

    Wywrotka to typ pojazdu ciężarowego. Posiada on specyficzną budowę skrzyni załadunkowej, która jest zrobiona z blachy. Wywrotka wyposażona jest w specjalistyczne zawiasy, które można albo uchylać bocznie, albo pozwala otwieranie jej tylnej klapy. Takie rozwiązanie umożliwia swobodny dostęp do powierzchni ładunkowej. Umożliwia to łatwiejszy załadunek i wyładunek towaru, a więc oszczędza czas. Ciężarówki wywrotki różnią się w zależności od rozmiaru towaru, który mogą przewieźć oraz od sposobu wyładunku. Największe ciężary przetransportują samochody - wywrotki ciężkie, które są tylnozsypowe i są w stanie przewieść prawie 32 tony.

    Aby uzyskać dobrą ofertę dla transportu na ciężarówce wywrotce, warto dodać w serwisie - na giełdzie transportowej Clicktrans.pl bezpłatne ogłoszenie, które dotrze do kilku tysięcy różnych firm zajmujących się przewozem. W trakcie wystawiania ogłoszenia należy zaznaczyć opcję „Zleć transport”, a następnie trzeba zaznaczyć kategorię „Ładunki” oraz podkategorię „Wywrotka”. Pamiętaj, jak najstaranniej opisać, to co masz do przetransportowania, podać trasę i czas realizacji, to ułatwi firmą transportowym precyzyjnie wycenić transport i zaproponować najlepszą cenę.

    Przykładowa cena za przewóz wywrotką na terenie kraju to 1600 zł. Przewożono 25 ton gruzu na odcinku o długości przekraczającej 400 kilometrów, co oznacza, że dzięki giełdzie transportowej Clicktrans, przewóz kosztował 900 PLN taniej, niż zwykła opłata.

Adres i termin nadania

Gubin, Polska

25 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Czarnowice, 66-633, Polska

30 wrz 2017