(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2deski 2metry na 50 cm (Nr 2271128)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

0.50

Wysokość [m]:

0.20

Waga w kg (łączna):

15.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Instrukcje szczególnej ostrożności:

by nie zamokło, nie odcisnęło się ,pękło, wygieło, zachlapało błotem olejami itp.

Opakowanie ładunku:

folia

Budżet zlecenia [zł]:

100

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 670.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Bieńkówka

Od 12 sty 2018 do 15 sty 2018

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Termin elastyczny


Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

    Za przesyłki, których transport zobowiązuje do nadzwyczajnej uwagi uważa się przesyłki, które łatwo ulegają uszkodzeniom oraz są kruche i łamliwe. Zaliczamy do nich np. instrumenty muzyczne, elementy tłukące się, antyki, wyroby ceramiczne oraz rzeczy wykonane z kruchych tworzyw. Wśród zazwyczaj przetransportowywanych przedmiotów natkniemy się na pianina, akwaria, szyby samochodowe, rzeźby, lustra oraz stoły bilardowe.

    Kwestia właściwego osłonięcia paczki jest zasadnicza. Warto zastosować materiały zabezpieczające takie jak: folia stretch, folia bąbelkowa lub papier. Folii bąbelkowej oraz kartony najlepiej użyć do ochronienia niedużych elementów – można je dostać w markecie budowlanym i w sklepach w sieci. Natomiast folia stretch używana będzie do owinięcia całej rzeczy. Do ochronienia pakunku można wykorzystać również koce, styropian, czasopisma, ubrania oraz taśmy.

Koszt transportu przesyłki o specjalnej ostrożności

    Cena transportu przesyłki, która jest specjalnej ostrożności zależy od wagi oraz wymiarów, jak również od odcinka między miejscem załadunku oraz miejscem wyładunku. Na końcowy koszt może wpłynąć także konieczność zapewnienia surowców ochraniających przez firmę przewozową. Na przykład, za przewóz lustra na trasie od Gliwic do Warty kosztował blisko 250 złotych. Tymczasem za przewóz zegara nad kominek na odcinku z Łodzi do Holandii kosztowało 200 złotych. Za przewóz rzeźby kamiennej na trasie Umianowice – Warszawa wydano kwotę 300 zł.