(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-22 14:13

2fotele do renowacji i spowrotem

(Nr 2405020)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 193.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, opłaca się opublikować za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, kiedy chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim wybierzesz przewoźnika, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do transportu należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy napakować fragmentami trocin, papieru czy też materiałem. W szczególności kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Michałowo, 16-050, Polska

7 cze 2018

Adres i termin dostawy

Giżycko, 11-500, Polska

Termin elastyczny