(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-22 14:13

2fotele do renowacji i spowrotem

(Nr 2405020)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 193.00 km

Informacje dodatkowe:

Dostarczenie max do 10.06.2018 powrót max 05.07.2018 zależy od dyspozycyjności tapicera.

Oferty od Przewoźników (0)

150 zł

ID firmy: 39052
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

25-02-2018, 21:34

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-25 do 2018-03-11

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

zaąłdunek i dostawa sroda.

Cena (zawiera VAT): 150 zł

Wiadomości: (1)

Anna C. (Przewoźnik)
25-02-2018, 21:35
WAŻNE !! * Do pomocy jest 1 kierowca. Zleceniodawca zobowiązany jest do zorganizowania pomocy przy załadunku i rozładunku towaru. * Meble, sprzęt AGD RTV , części samochodowe i inne towary podatne na zarysowania muszą być BEZWZGLĘDNIE zabezpieczone w folie stretch i kartony. Za towary wydane bez zabezpieczenia nie ponosimy odpowiedzialności. * Oferta transportowa ważna w dniu jej złożenia.

400 zł

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-02-2018, 14:11

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-26 do 2018-03-26

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam Dawid P.

Cena (zawiera VAT): 400 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej kształtów, ciężaru i od trasy paczki. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu przesyłki, opłaca się opublikować za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i tłukliwe. Te wskazówki są bardzo ważne, kiedy chcemy przewieźć przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje dodatkowej ostrożności. Nim wybierzesz przewoźnika, przekonaj się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując przesyłkę do transportu należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy napakować fragmentami trocin, papieru czy też materiałem. W szczególności kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania przesyłki?

    Kartony i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, usuńmy wszelkie niepotrzebne naklejki i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Michałowo, Polska

7 cze 2018

Adres i termin dostawy

Giżycko, Polska

Termin elastyczny