(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2m x 2m x 2m of items (Nr 5786079)

2m x 2m x 2m of items

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 1576.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Wielki Londyn, Thornton Heath

Od 7 lut 2020 do 8 lut 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Reda

Od 11 lut 2020 do 12 lut 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, ale kiedy właściwie ją obmyślimy, powinna przejść bez większych komplikacji.

            W pierwszym etapie należy dokonać selekcję posiadanych przedmiotów. Jeżeli czegoś od dawna nie stosujemy lub kiedy jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania wszystkich mebli nadadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać książki na parę pudeł, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Podpisanie każdego pudła uprości przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym domu. Pokaźne meble warto rozmontować, żeby przeciwdziałać zniszczeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Jak mamy surowce chroniące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej kruche rzeczy, a jak nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem mniejsze rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zamawiając przewóz należy poinformować poinformować przewoźnika o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, czy też trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się szczególne kryteria odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie waszego mienia.