(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Przyczepy kempingowe Dodano: 2018-01-02 19:54

2szt przyczepy kempingowe lub 3szt z KORSYKI do PL LIVORNO SAVONA

(Nr 2251842)

Długość [m]:

4.7

Szerokość [m]:

2

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

700.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1699.00 km

Transport przyczep kempingowych

    Transport przyczep kempingowych nie należy do najprostszych, ani do tanich. W czasie transportowania takiego pojazdu, niezbędne jest posiadanie ciężarówki albo innego profesjonalnego pojazdu przystosowanego do przewozu pozostałych samochodów. Firmy transportowe, które zadeklarują możliwość przewiezienia naczepy kempingowej, powinni otrzymać jak najwięcej danych od osoby chcącej przewieźć przyczepy. Główne czynniki decydujące o cenie przewozu to: rozmiar, ciężar, odcinek od miejsca załadunku ro miejsca wyładunku oraz komunikat, czy naczepa jest działająca. Działająca przyczepa kempingowa powinna posiadać działające koła, charakteryzuje ją to, że można wtoczyć ją na pojazd. W innej sytuacji trzeba posiadać specjalistyczną maszynę, przykładowo mini dźwig. Cena przewozu naczepy kempingowej zależna jest również od tego, czy przewoźnicy traktują ten transport jako doładunek do istniejącego ładunku, czy jako indywidualny przewóz - wyłącznie tej konkretnej przyczepy. Na przykład, transport przyczepy kempingowej na trasie Gostynin (Polska) - Bohmte (Niemcy), zapłacono 800 złotych czyli wychodzi, że zapłacono mniej o 510 zł w przypadku cen zazwyczaj występujących na polskim rynku. Przewoźnik mógł zaproponować niższą cenę, gdyż transport tej przyczepy kempingowej został wykonany przez doładunek do realizowanego transportu.

    Zanim dojdzie do transportu przyczepy kempingowej, kluczowe jest, żeby zabrać z niej wszystkie ruchome elementy lub je odpowiednio przytwierdzić tak, aby w czasie przewozu nie zniszczyły niczego wewnątrz przyczepy.

    Kiedy chcemy użyć wariantu tańszego transportu, trzeba wystawić transport przyczepy kempingowej na aukcji przewozowej Clicktrans.pl, gdzie w krótkim czasie wiadomość dotrze do tysiąca firm transportowych, które rozpatrzą to zlecenie i zasugerują interesującą cenę. Wówczas zostaje tylko wybrać odpowiadającą nam propozycję.

Adres i termin nadania

Calvi, 20260, Francja

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Świebodzin, 66-200, Polska

Termin elastyczny