(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-11-17 09:52

2x bicycles

(Nr 2161314)
2x bicycles

Waga w kg (łączna):

50.00

Dystans: km

Informacje dodatkowe:

These will be two boxed bicycles

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy możliwości przewiezienia roweru. Potrzebę na transport dwóch kółek zlecają także sprzedawcy i nabywcy jednośladów, a również osoby, które dają rower jako upominek.

Szykowanie roweru do transportu

    W sytuacji, gdy transportujemy nowy rower warto zostawić go w oryginalnym pakunku. Kiedy chcemy to przewozimy też rower, który już był używany, jednak warto osadzić go w opakowaniu po rowerze (należy skorzystać z oryginalnego kartonu lub nabyć stosowny karton w markecie remontowym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem jednośladu w kartonie , należy zdemontować i zdjąć wszystkie ruchome elementy – sztycę z siodełkiem, dzwonek, czasomierz. Wcześniej opisane części jednośladu najlepiej umieścić w oddzielnych, mniejszych pudełkach albo zabezpieczyć fragmentami tektury i przymontować je do ramy roweru. Ramę i kierownicę warto osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać minimalnie 2 centymetry grubości). Wystające fragmenty , przykładowo jak śruby albo przerzutki wypadałoby zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste płaszczyzny w pudle trzeba osłonić papierem albo folią bąbelkową czy też folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w pudle. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

    Gdy zdecydujemy się zlecić przewóz roweru u przewoźnika, nie musimy niepokoić się o dowiezienie tworzyw ochraniających przesyłkę.

Koszt transportu roweru

    Cena transportu roweru jest zależna od niewielkiej ilości czynników, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich gabarytów, a także terminu wykonania transportu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało około 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to koszt 80 zł.

Adres i termin nadania

Ateny, 10431, Grecja

1 gru 2017

Adres i termin dostawy

Calgary, T2P0W3, Kanada

Termin elastyczny