(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-02-25 22:18

2x pitbike

(Nr 2415012)
2x pitbike

Długość [m]:

1.3

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

100.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

2 szt PIT bike na kołach

Budżet zlecenia [zł]:

200

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1207.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to użycie fragmentu przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Gdy posiadamy do przetransportowania niewielki ładunek, który nie wymaga zagospodarowania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga wykorzystania dużej płaszczyzny, wówczas wzięcie takiego wariantu kategorii jak: niepełna ciężarówka jest stosowne. 


Do samochodów ciężarowych używanych w transporcie LTL zalicza się wozy, których waga przewyższa 3,5 tony oraz inne maszyny spełniające wymogi ustanowione przez nasz kraj. Do przewozu LTL wykorzystuje się pokaźne kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także ciężarówki tzw. kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka oraz furgon. Typ samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dopasowany do przewiezienia naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W wyliczeniach ceny przewozu ładunku w ramach LTL, ważne są jego parametry – waga i gabaryty. Warto również dodać informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, wypada opisać ładunek. Ważna bywa również informacja na temat usługi – czy zalicza się do niej wyłącznie przewóz, czy przykładowo załadunek oraz wyładunek. Zasadniczą informacją jest także czas zrealizowania transportu.

Ładunki transportowane w obszarze LTL to zwykle paczki z odzieżą, paczki, meble, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przetransportować nasz ładunek, opłaca się skorzystać z alternatywy – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Goes, Holandia

Od 25 lut 2018 do 5 mar 2018

Adres i termin dostawy

Racibórz, Polska

Od 6 mar 2018 do 10 mar 2018