(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2x telewizor 49"+ 3 kartony o wymiarach 70x70 cm (Nr 4402789)

Waga w kg (łączna):

25.00

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

600

Dystans: 1795.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Huddersfield

25 maj 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Słupsk

7 cze 2019


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie złożonym i pracochłonnym procesem, mimo to, gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych komplikacji.

            Na początek należy wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od kilku lat nie używamy lub jak jest uszkodzone, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład rozdzielić segregatory na kilka pakunków, żeby nietrudno było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu ułatwi przy rozpakowywaniu przedmiotów i meblowaniu się w nowym domu. Większe meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli mamy materiały zabezpieczające, np. jak folię bąbelkową, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe meble, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy niepokaźne meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w paczce.

            Zlecając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak piętro załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź przeszkody w dojeździe pod lokal. Dodatkowo należy powiedzieć, jeśli występują szczególne kryteria dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych przewoźników składa swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i osłanianie twojego mienia.