(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

2x UPS (Nr 5746982)

Długość [m]:

0.8

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

10

Waga w kg (łączna):

50

Liczba sztuk:

2

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2432.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Edinburgh, Edynburg

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Lubelskie, Lublin

Termin elastyczny


Transport sprzętu RTV

Urządzenia RTV to między innymi telewizory oraz kina domowe, nagrywarki DVD, ładowarki, urządzenia stereofoniczne, nagrywarki CD, wieże audio i mp4 oraz różnorodne urządzenia elektroniczne, które często stosuje się w domu.

Spakowanie sprzętu RTV

Obciążalność kartonu należy dopasować do rozmiarów i wagi urządzenia. Dobrą praktyką jest wziąć oryginalne opakowanie sprzętu, które zamierzamy przewieźć. W przypadku, kiedy już nie mamy dostępu do oryginalnego opakowania, zadbajmy, aby zmniejszyć pustą lukę i uchronić się przed przemieszczaniem urządzenia w opakowaniu zastępczym. Przestrzeń powinno się zapełnić gazetami, folią bąbelkową albo styropianem. Przed zapakowaniem sprzętu RTV warto poowijać go folią stretch, żeby zminimalizować możliwość uszkodzeń. W przypadku małych elementów, urządzenia chroni się używając panele styropianowe. Przy zastosowaniu urządzeń RTV o niemałych gabarytach, należy w głównej mierze rozczepić albo wyciągnąć mniejsze części, przykładowo ładowarkę czy kable. Wielkie sprzęty ustawia się na paletach, a następnie owija folią bąbelkową w taki sposób, żeby nie poruszały się lub nie wychodziły poza paletę.

Koszt transportu sprzętu elektronicznego

Koszt transportu sprzętu RTV uwarunkowany jest przede wszystkim od trasy przesyłki oraz jej wielkości – szerokości, wysokości i ciężaru urządzenia. Kluczową sprawą jest również fakt, czy posiadamy oryginalne opakowanie sprzętu elektronicznego, czy też nie. Kiedy urządzenie potrzebuje odpowiedniego pudła oraz ochrony ze strony firmy transportowej, wtedy zaważy to także na końcowy koszt transportu.