(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-02 10:59

2x zafira 2x polo, berlingo, mazda 5 golf itp

(Nr 2003123)
2x zafira  2x polo, berlingo, mazda 5 golf itp

Marka i model:

Citroen Berlingo

Waga w kg (łączna):

1600.00

Dystans: 1086.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam. Mam do przewiezienia 8 aut osobowych z miejscowości Essen. -

Oferty od Przewoźników (0)

950 zł

ID firmy: 41937
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 13:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-11 do 2017-09-24

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Szt.

Cena (zawiera VAT): 950 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu auta pojawia się często, gdy kupujemy nowy wóz czy też sprowadzamy go od ostatniego właściciela, na przykład z UK. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie wozów. W trakcie wyboru przewoźnika należy przekonać się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Metody transportu pojazdu

    Do transportu wozu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i naczepa). Kluczowe znaczenie ma profesjonalne zamocowanie samochodu – koła auta należy przypiąć 4 taśmami mocującymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał miejsca w trakcie przewozu. Powinno się nie zapominać również, że faktyczna waga przyczepy nie może przewyższać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upoważnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Stadtbezirk I, 45127, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Białobrzegi, 26-800, Polska

Termin elastyczny