(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-02 10:59

2x zafira 2x polo, berlingo, mazda 5 golf itp

(Nr 2003123)
2x zafira  2x polo, berlingo, mazda 5 golf itp

Marka i model:

Citroen Berlingo

Waga w kg:

1600.00

Dystans: 1086.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam. Mam do przewiezienia 8 aut osobowych z miejscowości Essen. -

Oferty od Przewoźników (0)

950 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-09-2017, 13:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-11 do 2017-09-24

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Szt.

Cena (zawiera VAT): 950 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie przewozu wozu uwidacznia się często, jeżeli kupujemy nowy pojazd czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Anglii. Decydujący koszt i zorganizowanie transportu zależą od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie wozów. Przed wyborem firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku zniszczenia pojazdu.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia auta pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne przymocowanie ładunku – koła samochodu powinny być przypięte 4 taśmami mocującymi w taki sposób, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w trakcie przewozu. Wypada pamiętać również, że rzeczywista masa przyczepy nie może przewyższać faktycznej masy wozu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz w firmie transportowej na terenie UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, jaki upełnomocnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

45143, Essen, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

26-800 Białobrzegi, Polska

Termin elastyczny