2Zimmer Wohnung (Nr 6503915)

2Zimmer Wohnung

Waga w kg (łączna):

1500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

2

Budżet zlecenia [€]:

500

Dystans: 2001.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Recklinghausen

Od 9 wrz 2022 do 12 wrz 2022

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Walencja, Torre La Mata

Termin elastyczny


Zadaj pytanie

Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym i pracochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją obmyślimy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek warto dokonać eliminację posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od dawna nie używamy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne kartony, które należy kupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić naczynia na parę pakunków, aby bezproblemowo było je przenieść. Opisanie każdego pudła pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble warto rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy posiadamy surowce chroniące, na przykład jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać koce, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Natomiast nieduże rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w pudełku.

            Zamawiając przewóz warto poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, bądź problemy w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli występują wyjątkowe zasady odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najlepsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub rozładunku i zabezpieczenie naszego mienia.