(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rowery Dodano: 2017-06-27 23:31

3

(Nr 1875881)
3

Waga w kg (łączna):

35.00

Dystans: 421.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

200 zł

ID firmy: 551692
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

05-07-2017, 20:24

Załadunek możliwy w terminach:

2017-07-08

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2017-07-09, 20:17

Opis oferty:

Witam mogę odebrać w sobotę dostarczyc sobota niedziela

Cena (zawiera VAT): 200 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport rowerów

    Przewóz dwóch kółek tyczy się sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Opcję na transport dwóch kółek potrzebują także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które ofiarowują jednoślad jako upominek.

Organizowanie roweru do transportu

    W przypadku, jak przewozimy nowiusieńki jednoślad opłaca się zostawić go w oryginalnym kartonie. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również rower, który już był używany, jednak przydałoby się ułożyć go w pudle po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego kartonu bądź zakupić pasujący karton w supermarkecie budowlanym czy też rowerowym). Przed umieszczeniem roweru w kartonie warto zdemontować oraz ściągnąć wszystkie ruszające się elementy – pedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe części jednośladu warto umieścić w osobnych, mniejszych pudełkach lub ewentualnie zabezpieczyć wycinkami brystolu i przytwierdzić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy obwinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać co najmniej dwa cm grubości). Wychodzące fragmenty , przykładowo jak śruby albo przerzutki warto zabezpieczyć tekturowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w opakowaniu należy osłonić gazetami albo folią bąbelkową czy też folią stretch w roli tłumika drgań. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zapieczętowujemy szeroką i mocną taśmą.

    Gdy postanowimy zamówić transport jednośladu w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie surowców ochraniających paczkę.

Koszt transportu roweru

    Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, liczby jednośladów, ich wielkości, a również terminu wykonania transportu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to cena średnio 90 PLN. Za przewóz roweru z Częstochowy do Holandii będzie nas kosztowało niecałe 120 zł. Przewóz jednośladu trekkingowego z Kamienicy do Łodzi to cena 80 zł.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

7 lip 2017

Adres i termin dostawy

Gdańsk, Polska

8 lip 2017