(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-09-03 23:22

3

(Nr 2005955)
3

Waga w kg (łączna):

2800.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1469.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebuje tylko transportu na 5 wrzesien z Francji do Uk. Transport nie mniejsza niz 20.00m3. Bende bardzo wdzieczny za jak najszybsza odpowiedz. Dziekuje Lukasz

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, kiedy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych kłopotów.

     W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych sprzętów nadadzą się mocne pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który i tak wyrzuciłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo rozłożyć ciężar, na przykład podzielić talerze na kilka kartonów, aby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego pudła pomoże przy wypakowywaniu przedmiotów i aranżowaniu się w nowym lokalu. Duże meble warto rozmontować, żeby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Gdy mamy materiały izolujące, przykładowo jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej kruche rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, pościel i zakleić zwykłą taśmę klejącą. Tymczasem nieduże meble owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

     Zlecając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź problemy w dojeździe pod budynek. Koniecznie należy powiedzieć, jeśli pojawiają się wyjątkowe kryteria dotyczące jakiś przedmiotów.

     Najlepsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której mnóstwo specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz osłanianie twojego dobytku.

Adres i termin nadania

Perpignan, 66000;66100, Francja

5 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Mendip District, BA11 2HQ, Wielka Brytania

6 wrz 2017