(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-09-03 23:22

3

(Nr 2005955)
3

Waga w kg:

2800.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 1469.00 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebuje tylko transportu na 5 wrzesien z Francji do Uk. Transport nie mniejsza niz 20.00m3. Bende bardzo wdzieczny za jak najszybsza odpowiedz. Dziekuje Lukasz

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Przeprowadzki

     Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy poprawniezaplanujemy, powinna przebiec bez większych trudności.

     Na początek należy dokonać selekcję posiadanych rzeczy. Jeżeli czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest uszkodzone, lepiej to oddać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się mocne pudła, które można kupić lub zapytać o nie w najbliższym supermarkecie, który zwykle wyrzuciłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać książki na kilka kartonów, aby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym domu. Spore meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Jeżeli mamy materiały osłaniające, przykładowo jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne meble, a gdy nie posiadamy folii, wówczas warto zastosować koce, pościel i obkleić typową taśmę klejącą. Podczas gdy nieduże rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w pudle.

     Zlecając przewóz należy poinformować firmę transportową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, obecność windy, czy też problemy w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto poinformować, jeśli pojawiają się szczególne kryteria odnoszące się do jakiś rzeczy.

     Najkorzystniejsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której dużo profesjonalnych firm transportowych proponuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie twojego dobytku.


Adres i termin nadania

Perpiñán, Francia

5 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Frome BA11, Wielka Brytania

6 wrz 2017