(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-11-18 12:07

3

(Nr 2163219)
3

Waga w kg (łączna):

1000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

2500

Dystans: 1065.00 km

Removals

     Przeprowadzka jest pozornie zawiłym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych komplikacji.

     Na początek należy dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Kiedy czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z miejsca na miejsce. Do pakowania wszystkich rzeczy przydadzą się mocne pudła, które należy kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który z reguły przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto użyć worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równo porozkładać ciężar, na przykład podzielić talerze na parę kartonów, żeby bez przeszkód było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu pomoże przy wypakowywaniu mebli i meblowaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozmontować, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co uprości pracę firmie transportowej. Gdy mamy surowce chroniące, np. jak folię bąbelkową, możemy owinąć bardziej wrażliwe rzeczy, a jeśli nie mamy folii, wówczas możemy zastosować koce, prześcieradła i obkleić typową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niepokaźne rzeczy zawińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

     Zlecając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, lub problemy w dojeździe pod dom. Koniecznie należy powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne wymagania dotyczące konkretnych przedmiotów.

     Najciekawsze ceny przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych przewoźników składa swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku i zabezpieczenie waszego dobytku.

Adres i termin nadania

Dortmund, 44135, Niemcy

30 sty 2018

Adres i termin dostawy

Olsztynek, 11-041, Polska

Termin elastyczny