(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 (Nr 4689880)

3

Waga w kg (łączna):

200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

3

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

2

Budżet zlecenia [zł]:

200

Dystans: 165.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Strzelce Opolskie

Od 13 lip 2019 do 13 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Siedlimowice

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym oraz pracochłonnym procesem, jednak kiedy należycie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych trudności.

            W pierwszym etapie należy przeprowadzić selekcję posiadanych rzeczy. Kiedy czegoś od dawna nie stosujemy lub gdy jest popsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż transportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów przydadzą się wytrzymałe pudła, które warto kupić lub podpytać o nie w najbliższym sklepie, który na ogół przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz kartonów, można wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, na przykład porozdzielać naczynia na kilka pudeł, żeby łatwiej było je dźwigać. Opisanie każdego pakunku pomoże przy wypakowywaniu rzeczy i urządzaniu się w nowym lokalu. Spore meble warto rozmontować, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Jeżeli mamy surowce izolujące, na przykład jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej delikatne rzeczy, a kiedy nie posiadamy folii, wówczas możemy wziąć pledy, pościel i zakleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Podczas gdy niewielkie rzeczy okręćmy w ubrania czy ręczniki nim rozmieścimy w kartonie.

            Zlecając transport warto poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, bądź trudności w podjeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne wymogi dotyczące jakiś mebli.

            Najlepsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie tysiące specjalistycznych firm transportowych składa swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie twojego majątku.