(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 (Nr 4730468)

3

Waga w kg (łączna):

1200.00

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 2647.00 km

Adres i termin nadania

Irlandia, Westmeath, Athlone

11 sie 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Podlaskie, Augustów

22 sie 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz czasochłonnym procesem, jednak kiedy odpowiednio ją zaplanujemy, powinna przejść bez większych problemów.

            Na początek należy przeprowadzić eliminację posiadanych sprzętów. Jak czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jak jest popsute, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż wozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych mebli przydadzą się wytrzymałe kartony, które należy zakupić lub podpytać o nie w najbliższym supermarkecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, aby równo porozkładać ciężar, np. rozdzielić talerze na kilka kartonów, żeby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego pudła ułatwi przy wypakowywaniu mebli i urządzaniu się w nowym miejscu. Pokaźne meble warto rozkręcić, żeby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce chroniące, takie jak folię strech, spróbujmy opakować bardziej kruche meble, a jak nie mamy folii, wówczas warto wykorzystać koce, pościel i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy niewielkie rzeczy okręćmy w ubrania lub ręczniki nim umieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne utrudnienia w podjeździe pod budynek. Dodatkowo warto powiedzieć, jeśli pojawiają się nietypowe wymogi odnoszące się do konkretnych mebli.

            Najciekawsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku i zabezpieczenie waszego mienia.