(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 (Nr 6209784)

3

Waga w kg (łączna):

250

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

4

Budżet zlecenia [€]:

600

Dystans: 920.00 km

Adres i termin nadania

Ukraina, Obwód Iwanofrankowski, Uhryniw

Od 7 wrz 2020 do 12 paź 2020

Adres i termin dostawy

Austria, Wiedeń, Neukagran

Termin elastyczny


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie trudnym oraz pracochłonnym procesem, mimo to, gdy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przejść bez dużych problemów.

            W pierwszym etapie warto wykonać eliminację posiadanych rzeczy. Jak czegoś od wielu lat nie używamy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przetransportować z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich sprzętów nadadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim sklepie, który przeważnie wyrzuciłby je do kosza. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wykorzystać worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. rozdzielić książki na parę kartonów, aby nietrudno było je przenieść. Opisanie każdego pakunku pomoże przy otwieraniu rzeczy i urządzaniu się w nowym miejscu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, aby zapobiec uszkodzeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Kiedy posiadamy surowce osłaniające, przykładowo jak folię bąbelkową, spróbujmy opakować bardziej wrażliwe meble, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy użyć pledy, prześcieradła i obkleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem drobne rzeczy owińmy w ubrania lub ręczniki nim rozmieścimy w pudle.

            Zamawiając przewóz należy powiedzieć firmie transportowej o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, czy też przeszkody w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeżeli pojawiają się specyficzne zasady dotyczące konkretnych mebli.

            Najciekawsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych oferuje swoje usługi w obszarze transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie twojego majątku.