3 (Nr 6352510)

3

Waga w kg (łączna):

2500

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

3

Dystans: 2048.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Chester

Od 2 lis 2020 do 5 lis 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Nowy Sącz

Od 12 lis 2020 do 15 lis 2020


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie skomplikowanym i czasochłonnym procesem, jednak gdy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek należy dokonać eliminację posiadanych przedmiotów. Kiedy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest niedziałające, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub wyrzucić, niż przetransportować z lokalizacji do lokalizacji. Do wkładania różnych sprzętów nadadzą się solidne pudła, które warto kupić lub zapytać o nie w pobliskim supermarkecie, który przeważnie przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, warto wykorzystać worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równo rozłożyć ciężar, np. podzielić talerze na parę pudeł, żeby bez trudności było je przetransportować. Opisanie każdego kartonu uprości przy otwieraniu przedmiotów i urządzaniu się w nowym miejscu. Spore meble należy rozmontować, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co zoptymalizuje pracę firmie transportowej. Jak mamy materiały zabezpieczające, takie jak folię strech, spróbujmy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a jeśli nie posiadamy folii, wówczas warto wziąć koce, prześcieradła i zakleić standardową taśmę samoprzylepną. Podczas gdy mniejsze rzeczy zawińmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto powiedzieć firmie transportowej o takich szczegółach, jak piętro załadunku i rozładunku, obecność windy, lub problemy w podjeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli pojawiają się specjalne wymagania odnoszące się do jakiś przedmiotów.

            Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można uzyskać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, w której tysiące profesjonalnych firm transportowych świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie twojego majątku.