(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3/4 CAŁY BUS MEBLI z 14612 Falkensse do 67-112 Siedlisko 24.08 9.00do18.00 odbior (Nr 6465482)

Waga w kg (łączna):

900

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

magazyn

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

550

Dystans: 263.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Brandenburgia, Falkensee

Od 24 sie 2020 do 25 sie 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Nowa Sól

Od 24 sie 2020 do 25 sie 2020


Przeprowadzki

            Wyprowadzka jest pozornie nieprostym i czasochłonnym procesem, ale kiedy poprawnie ją obmyślimy, powinna przejść bez dużych kłopotów.

            Na początek warto dokonać selekcję posiadanych sprzętów. Gdy czegoś od dawna nie używamy lub jeżeli jest niedziałające, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z miejsca na miejsce. Do wkładania wszystkich mebli nadadzą się mocne kartony, które warto kupić lub zapytać o nie w najbliższym markecie, który zwykle przeznaczyłby je na śmieci. Uzupełniająco oprócz pudeł, można wziąć worki na śmieci. Miejmy na uwadze, żeby równo porozkładać ciężar, przykładowo rozdzielić talerze na kilka kartonów, żeby prościej było je przenieść. Podpisanie każdego pudła ułatwi przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym domu. Wielkogabarytowe meble warto rozmontować, żeby zapobiec zniszczeniom, co uprości pracę przewoźnikowi. Jeśli posiadamy surowce izolujące, na przykład jak folię strech, możemy poosłaniać bardziej delikatne meble, a jak nie mamy folii, wówczas warto zastosować koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę samoprzylepną. Natomiast niewielkie rzeczy okręćmy w papier czy ręczniki nim umieścimy w kartonie.

            Zamawiając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, bądź przeszkody w podjeździe pod budynek. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują specjalne wymagania dotyczące konkretnych mebli.

            Najkorzystniejsze ceny transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie mnóstwo specjalistycznych firm transportowych oferuje swoje usługi w sferze transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz zabezpieczenie waszego mienia.