(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2018-07-23 22:47

3,5m3 izolacji pir, bardzo lekkie

(Nr 3003468)

Długość [m]:

2400

Szerokość [m]:

1200

Wysokość [m]:

1320

Waga w kg (łączna):

130.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

11 plyt izolacyjnych jak styropian o gruboaci kazda 12cm , dlugosci 240cm i szerokosci kazda 120cm. Kazda sztuka wazy tylko 11kg

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1505.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt przewozu pozostałych ładunków jest zależny od gabarytów towaru, terminu transportu oraz odcinka pomiędzy miejscem załadunku i wyładunku.

Grupowanie ładunków

    Przewóz towarów rozdzielamy na podgrupy takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz ciężarówka – wywrotka.

    Palety - obejmują bazę, na której ustawia się mniejsze przedmioty lub paczki. Najpopularniejszym typem palety są palety euro. Na tych platformach często transportuje się artykuły spożywcze, szkło, towary budowlane (np., farby, panele itd.), drzwi jak również produkty chemiczne.

    Niepełna ciężarówka - LTL to przewóz towaru, który należy transportować samochodem - Tirem i zajmuje zaledwie fragment przestrzeni ładunkowej. Przy takim typie transportu używa się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełna ciężarówka - FTL odnosi się do transportu ładunku, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Do tego typu transportu stosuje się różnego typu samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Transport niektórych towarów wymaga użycia pojemnika metalowego – szczególnie przy przewozie ładunków płynnych i towarów sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także przewozić towary drobne w opakowaniach – workach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotka – służy do przewozu materiałów w postaci płynu i sypkich – łatwo rozpoznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej w tył lub na bok.

    Pozostałe ładunki – towary, które nie kwalifikują się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do tzw. towarów innych. Znajdują się tu m.in. zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu okien.

Adres i termin nadania

Londyn, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kutno, 99-300, Polska

Termin elastyczny