(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-04 15:20

3 auta osobowe sprawne Szwecja , Bäckvägen 17A Sollentuna-Edsberg

(Nr 2007536)
3 auta osobowe sprawne Szwecja ,  Bäckvägen 17A Sollentuna-Edsberg

Marka i model:

volvo v70 , volvo v70 , peugeot 406

Waga w kg:

1700.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1785.00 km

Informacje dodatkowe:

Auta gotowe do zabrania , termin do ustalenia .

Oferty od Przewoźników (0)

1700 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-09-2017, 08:49

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-13 do 2017-10-08

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-09-30, 08:55

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1700 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu auta uwidacznia się często, jeśli kupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, np. z Włoch. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego ciężar i gabaryty oraz trasa.

Jak najlepiej i najoszczędniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie darmowego zlecenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już po chwili otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie wozów. Przed wyborem firmy transportowej należy upewnić się, czy posiada stosowną polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Sposoby przewożenia pojazdu

    Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód i naczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne zamocowanie samochodu – koła samochodu należy przypiąć 4 pasami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał miejsca podczas transportu. Trzeba nie zapominać także, że właściwa waga przyczepy nie może przerastać właściwej masy samochodu holowanego.

Procedury

    Aby samodzielnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie kiedy DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zamówienia, jaki upoważnia firmę do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

191 38 Sollentuna, Sweden

6 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Busko-Zdrój, Polska

Termin elastyczny