(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Przeprowadzki Dodano: 2017-06-02 19:48

3 bedroom flat

(Nr 1825138)
3 bedroom flat

Waga w kg (łączna):

10.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

5+

Z którego piętra będą znoszone rzeczy?:

3

Na które piętro będą wnoszone rzeczy?:

1

Budżet zlecenia [€]:

300

Dystans: 21.00 km

Informacje dodatkowe:

no heavy furniture

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie złożonym i długotrwałym procesem, mimo to, kiedy odpowiednio ją obmyślimy, powinna przebiec bez większych trudności.

     Na początek warto dokonać eliminację posiadanych sprzętów. Jeśli czegoś od wielu lat nie stosujemy lub jeżeli jest zepsute, lepiej to zanieść komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych rzeczy przydadzą się wytrzymałe kartony, które można kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który i tak przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Pamiętajmy, żeby równomiernie porozkładać ciężar, np. porozdzielać segregatory na parę pakunków, aby bez trudności było je przetransportować. Podpisanie każdego kartonu pomoże przy rozpakowywaniu rzeczy i meblowaniu się w nowym lokalu. Spore meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę firmie transportowej. Kiedy mamy surowce zabezpieczające, np. jak folię strech, możemy owinąć bardziej delikatne rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas możemy wykorzystać pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem małe rzeczy owińmy w papier lub ręczniki nim umiejscowimy w pudełku.

     Zlecając przewóz należy powiedzieć przewoźnikowi o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i rozładunku, występowanie windy, ewentualne przeszkody w dojeździe pod dom. Dodatkowo warto powiedzieć, jeżeli występują specjalne wymogi odnoszące się do konkretnych rzeczy.

     Najlepsze ceny transportu można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie wiele specjalistycznych przewoźników oferuje swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też rozładunku oraz osłanianie naszego dobytku.

Adres i termin nadania

Arganda del Rey, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Torrejón de Ardoz, Hiszpania

Termin elastyczny