(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 bicicletas (Nr 4728016)

3 bicicletas

Waga w kg (łączna):

35.00

Dystans: 636.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

14 sie 2019

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Andalucía, San Roque

Termin elastyczny


Transport rowerów

Przewóz jednośladów odnosi się do sytuacji, w jakich pragniemy wyruszyć na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy sposobu przewiezienia roweru. Potrzebę na transport rowerów zlecają także sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a również ludzie, którzy podarowują jednoślad w prezencie.

Przygotowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, kiedy przewozimy nowiusieńki rower należy zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli chcemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ułożyć go w opakowaniu po rowerze (należy wykorzystać elementy oryginalnego opakowania , ewentualnie zakupić właściwy karton w markecie remontowym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu warto odkręcić oraz usunąć wszelkie ruszające się części – sztycę z siodełkiem, lampy, kierownicę. Powyższe części jednośladu najlepiej osadzić w oddzielnych, małych kartonach czy też osłonić kawałkami brystolu i doczepić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba zawinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa cm grubości). Wychodzące części takie jak śruby lub przerzutki należy zabezpieczyć brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w pudle należy zabezpieczyć gazetami bądź folią bąbelkową albo folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takiemu zabiegowi rower nie będzie przesuwać się w kartonie. W następnej kolejności karton zaklejamy grubą i mocną taśmą.

Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport jednośladu w firmie przewozowej, nie musimy kłopotać się o doręczenie tworzyw ochraniających jednoślad.

Cena transportu jednośladu

Cena przewozu roweru jest uzależniona od kilku czynników, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich gabarytów, a również terminu realizacji przewozu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (Anglia) do Krakowa (Polska) to koszt niecałe 90 złotych. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy będzie nas kosztowało około 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 złotych.