(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 bicicletas (Nr 5410618)

3 bicicletas

Waga w kg (łączna):

20

Dystans: 1219.00 km

Adres i termin nadania

Stany Zjednoczone, Floryda, Miami

27 gru 2019

Adres i termin dostawy

Stany Zjednoczone, Karolina Północna, Mooresville

Termin elastyczny


Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na wycieczkę na odległych trasach, a nie mamy sposobu przetransportowania roweru. Potrzebę na przewóz rowerów zamawiają także sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które podarowują rower jako upominek.

Przygotowanie roweru do przewozu

W przypadku, jak transportujemy nowiutki jednoślad opłaca się pozostawić go w oryginalnym opakowaniu. Gdy potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który jest nienowy, jednak dobrze będzie ulokować go w kartonie po rowerze (warto posłużyć się elementami oryginalnego kartonu albo kupić taki karton w supermarkecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem roweru w opakowaniu warto odkręcić i usunąć jakiekolwiek ruszające się części – pedały, dzwonek, czasomierz. Wyżej wymienione części jednośladu warto ułożyć w osobnych, małych pudełkach albo zabezpieczyć kawałkami brystolu i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę należy osłonić folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć minimalnie 2 centymetry grubości). Wychodzące fragmenty na przykład jak śruby lub przerzutki opłaca się osłonić kartonowymi ochraniaczami. Puste przestrzenie w pudle należy osłonić gazetami bądź folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu jednoślad nie jest w stanie przesuwać się w paczce. W następnej kolejności pudło zaklejamy grubą i mocną taśmą.

Kiedy zdecydujemy się zamówić transport roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dostarczenie tworzyw ochraniających paczkę.

Koszt przewozu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od paru czynników, takich jak: długości trasy, liczby dwóch kółek, ich wymiarów, a także terminu wykonania przewozu. Na przykład transport jednośladu z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt średnio 90 złotych. Za przewóz roweru z Holandii do Częstochowy to koszt niecałe 120 PLN. Transport jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to cena 80 PLN.