(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 BICICLETAS DE NIÑO (Nr 6482687)

Waga w kg (łączna):

44

Dystans: 638.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Andalusia, El Puerto De Santa María

Od 25 sie 2020 do 28 sie 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Comunidad De Madrid, Madryt

Od 30 sie 2020 do 13 wrz 2020


Transport rowerów

Przewóz dwóch kółek odnosi się do sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wybrać się na przejażdżkę na oddalonych trasach, a nie mamy możliwości przetransportowania jednośladu. Potrzebę na przewóz jednośladów potrzebują również sprzedawcy i nabywcy rowerów, a także osoby, które podarowują rower w prezencie.

Szykowanie jednośladu do przewozu

W sytuacji, jak przewozimy nowiusieńki jednoślad należy pozostawić go w oryginalnym pudle. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również rower, który jest nienowy, jednak najlepiej umieścić go w opakowaniu po rowerze (opłaca się użyć oryginalnego kartonu albo nabyć pasujący karton w supermarkecie budowlanym lub rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie trzeba zdemontować oraz usunąć wszelkie ruchome części – pedały, dzwonek, kierownicę. Powyższe elementy roweru dobrze będzie umieścić w odrębnych, małych pudełkach bądź zabezpieczyć fragmentami brystolu i podłączyć je do ramy roweru. Ramę i kierownicę trzeba owinąć folią bąbelkową (warstwa folii powinna mieć co najmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące elementy takie jak śruby lub przerzutki warto osłonić brystolowymi ochraniaczami. Puste obszary w opakowaniu trzeba osłonić papierem albo folią bąbelkową ewentualnie folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki takim zabezpieczeniom rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności karton zamykamy grubą i mocną taśmą.

Jeżeli podejmiemy decyzję, aby zlecić transport roweru u przewoźnika, nie musimy kłopotać się o dowiezienie surowców ochraniających przesyłkę.

Cena transportu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od niewielkiej ilości uwarunkowań, takich jak: liczby kilometrów potrzebnych do przejechania, ilości dwóch kółek, ich wymiarów, a także daty realizacji przewozu. Na przykład przewóz roweru z Londynu (Wielka Brytania) do Krakowa (Polska) to koszt około 90 złotych. Za transport jednośladu z Holandii do Częstochowy to koszt ok. 120 złotych. Przewóz roweru trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.