(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 bieżnie z okolic Amsterdamu, NL do Piaseczna PL (Nr 1677772)

Długość [m]:

2

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

207

Liczba sztuk:

3

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

600

Dystans: 1196.00 km

Adres i termin nadania

Holandia, Noord-Holland, Amsterdam

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Piaseczno

Termin elastyczny


Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt sportowy to maszyny, które zwykle znajdują się na siłowni – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt treningowy uznaje się również przykładowo: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do gry w kręgle, sprzęt do nurkowania. W wielu przypadkach sprzęt treningowy jest ciężki oraz ciężko przewieźć go samemu.

    Sprzęt treningowy musi być dobrze popakowany oraz zabezpieczony w trakcie transportu. Najlepiej będzie użyć oryginalne opakowania. Jeżeli urządzenie może ulegnąć defektowi, należy zastosować do zabezpieczenia takie materiały jak: pudełka, styropian, folię stretch jak również taśmy pakowe. W momencie, gdy sprzęt składa się z wielu części, należy go rozkręcić i osłonić wszystkie części odrębnie - zwłaszcza, kiedy mamy do czynienia z łamliwymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt treningowy powinien być nieruchomy w środku skrzyni – zadbajmy wobec tego o to, żeby luźne przestrzenie w kartonie zapełnić materiałami czy też styropianem. Przedmioty nie mogą przemieszczać się wewnątrz skrzyni.

Na koszt transportu sprzętu sportowego przyczynia się trasa pomiędzy miejscem załadunku, a miejscem wyładunku urządzenia, ciężar i gabaryty, jak również liczba egzemplarzy koniecznych do przewiezienia. Na przykład, za transport sztangi olimpijskiej z ławeczką z Miękowa do Raszkowa zapłacono 160 złotych. Przewóz orbitreka na odcinku Niemcy – Tarnowskie Góry to koszt 200 złotych. Za przewóz wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa wydano 250 zł.