(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-10-26 23:41

3 boxes

(Nr 2117613)
3 boxes

Długość [m]:

50

Szerokość [m]:

60

Wysokość [m]:

110

Waga w kg (łączna):

15.00

Ilość sztuk:

3

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 3458.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu przesyłki uzależniona jest od jej rozmiarów, wagi oraz od odcinka jaki ma przebyć paczka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu przesyłki, warto opublikować darmowe ogłoszenie w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest określić typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie informacje są wyjątkowo istotne, jeżeli chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Organizując paczkę do transportu opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto naładować fragmentami styropianu, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Zwłaszcza kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać materiały do zapakowania przesyłki?

    Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne naklejki i napisy, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Do powierzchni pudła umieśćmy widoczną kopertę, na której zanotujemy miejsce pobytu odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Kijów, 01000-06999, Ukraina

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Walencja, Hiszpania

Termin elastyczny