3 Cuadros 100x150cm + 1 cuadro 50x50cm x 4 (Nr 8015447)

3 Cuadros 100x150cm + 1 cuadro 50x50cm x 4
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
3 Cuadros 100x150cm + 1 cuadro 50x50cm
110 x 160 x 15 cm
5 kg
4
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
20 kg
Dystans
1819 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Osoba prywatna

Adres i termin nadania

Hiszpania, Walencja, Benidorm

Od 20 wrz 2021 do 10 paź 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Hesja, Frankfurt

Od 21 wrz 2021 do 24 paź 2021


Zadaj pytanie

Dzieła sztuki

           Transport dzieł sztuki bywa tematem, któremu wypada poświęcić dużo uwagi, dlatego że są to z reguły rzeczy o wielkiej wartości, czy to majątkowej, czy sentymentalnej.

            Gdy chcemy znaleźć tego rodzaju transport w portalu Clicktrans, zaznacz opcję „Specjalnej ostrożności”. Masz wówczas przeświadczenie, iż przesyłka zostanie objęta odpowiednią troską przez firmę transportową. Jeżeli życzysz sobie, aby firma transportowa zabezpieczyła płótno czy rzeźbę, zapisz taką notkę w okienku „Instrukcje specjalnej ostrożności” lub „Dodatkowe informacje”, nie ma przeszkód także uzgodnić to, wymieniając się z firmami transportowymi wiadomościami pod zleceniem.

            Jeśli chcesz sam spakować rzeźbę do przewozu, pamiętaj o garści kluczowych radach. Folia bąbelkowa jest idealna do ochronienia z zewnątrz przedmiotu przed uszkodzeniami mechanicznymi. Jeśli owijasz nią obraz, folia stretch nie powinna przylegać do farby, dobrze jest przedtem owinąć dzieło w inną, nieklejącą powłokę, przykładowo w pościel. Gdy chcesz przewieźć dzieło w pudle lub skrzyni, koniecznie wypełnij puste przestrzenie między obrazem a przegrodami skrzyni. Świetnym pomysłem jest do tego zastosować profesjonalne styropiany albo sztuczne wypełniacze, jednak nadadzą się także, pomięte kawałki makulatury, np. czasopism. Znaczące jest, żeby pudło było zaledwie nieco większe niż transportowane dzieło sztuki, aby uniknąć przesuwania się w środku skrzyni.

            Cena przewozu rzeźby często zdarza się, że jest nadspodziewanie niewysoka. Wykonany w giełdzie transportowej Clicktrans transport dużego płótna na odcinku z Krakowa do Warszawy odbył się za niecałe 100 PLN.