3 Fahrräder - (2x Rennrad + 1x Trekkingrad) (Nr 7301410)

3 Fahrräder - (2x Rennrad + 1x Trekkingrad)

Waga w kg (łączna):

30

Dystans: 803.00 km

Adres i termin nadania

Francja, Provence-Alpes-Côte D'azur, Nicea

Od 14 sie 2021 do 15 sie 2021

Adres i termin dostawy

Niemcy, Bawaria, Monachium

Od 14 sie 2021 do 16 sie 2021


Transport rowerów

Przewóz rowerów dotyczy sytuacji, w jakich myślimy o tym, aby wyruszyć na wyprawę na odległych trasach, a nie mamy szansy przewiezienia roweru. Opcję na przewóz jednośladów zlecają również sprzedawcy i nabywcy dwóch kółek, a także ludzie, którzy podarowują jednoślad w prezencie.

Organizowanie jednośladu do transportu

W sytuacji, jak transportujemy nowiusieńki jednoślad warto zostawić go w oryginalnym pakunku. Jeżeli potrzebujemy to transportujemy również jednoślad, który już był używany, jednak najlepiej ułożyć go w pudle po rowerze (należy użyć oryginalnego opakowania albo nabyć taki karton w supermarkecie budowlanym bądź rowerowym). Przed ulokowaniem jednośladu w kartonie trzeba odkręcić oraz usunąć jakiekolwiek ruchome części – sztycę z siodełkiem, dzwonek, kierownicę. Wyżej wymienione części jednośladu najlepiej osadzić w oddzielnych, małych pudełkach bądź osłonić kawałkami brystolu i przykleić je do ramy roweru. Ramę i kierownicę opłaca się poowijać folią bąbelkową (warstwa folii powinna posiadać przynajmniej dwa centymetry grubości). Wychodzące fragmenty takie jak śruby ewentualnie przerzutki wypadałoby zabezpieczyć kartonowymi ochraniaczami. Puste obszary w opakowaniu należy osłonić papierem lub folią bąbelkową lub folią stretch w roli amortyzatora. Dzięki temu rower nie będzie przemieszczać się w paczce. W następnej kolejności pudło zamykamy szeroką i solidną taśmą.

Jeśli podejmiemy decyzję, aby zamówić transport roweru w firmie transportowej, nie musimy niepokoić się o dowiezienie tworzyw chroniących paczkę.

Cena przewozu jednośladu

Cena transportu roweru jest uzależniona od kilku uwarunkowań, takich jak: odległości od miejsca nadania do miejsca docelowego, ilości jednośladów, ich wymiarów, a również terminu realizacji transportu. Przykładowo transport jednośladu z Londynu (UK) do Krakowa (Polska) to cena niecałe 90 zł. Za przewóz jednośladu z Holandii do Częstochowy zapłacimy ok. 120 złotych. Przewóz jednośladu trekkingowego z Łodzi do Kamienicy to koszt 80 złotych.