(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 Kartony (Nr 5928591)

3 Kartony

Długość [m]:

1.2

Szerokość [m]:

0.6

Wysokość [m]:

0.6

Waga w kg (łączna):

10

Liczba sztuk:

3

Dystans: 2118.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Kumbria, Carlisle

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu pakunku, opłaca się opublikować bezpłatne ogłoszenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem można podać typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i łamliwe. Te informacje są bardzo ważne, jeżeli planujemy przewieźć pakunek zawierający szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Przed tym wybierzesz firmę transportową, utwierdź się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Przygotowując przesyłkę do wysyłki opłaca się nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można wypełnić kawałkami trocin, papieru czy też gąbką. W szczególności kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania przesyłki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim umieścimy rzecz do pudła, zobaczmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne etykiety i objaśnienia, które mogłyby zdezorientować przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).