(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

3 kartony do Paryża (Nr 4758472)

3 kartony do Paryża

Długość [m]:

0.76

Szerokość [m]:

0.40

Wysokość [m]:

0.40

Waga w kg (łączna):

50.00

Liczba sztuk:

3

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1591.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Od 23 wrz 2019 do 27 wrz 2019

Adres i termin dostawy

Francja, Île-De-France, Paryż

Od 28 wrz 2019 do 1 paź 2019


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej atrakcyjną usługę przewozu paczki, dobrą praktyką jest opublikować bezpłatne zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy wymaga on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, jeżeli chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Nim wybierzesz firmę transportową, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do wysyłki należy nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń można naładować fragmentami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać surowce do zapakowania pakunku?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy rzecz do pudła, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbędne etykiety i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby zabezpieczyć pokrywy kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).