(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 kartony po bananach z butelkami (Nr 1984388)

Długość [m]:

0.50

Szerokość [m]:

0.60

Wysokość [m]:

0.40

Waga w kg (łączna):

80.00

Liczba sztuk:

3

Dystans: 504.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Będzin

Od 24 sie 2017 do 31 sie 2017

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 24 sie 2017 do 31 sie 2017


Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej rozmiarów, ciężaru i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu pakunku, należy wystawić za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym transportem dobrze jest zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i tłukliwe. Takie informacje są bardzo ważne, jeśli planujemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim wyłonisz firmę transportową, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Organizując paczkę do transportu należy nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można naładować kawałkami styropianu, papieru lub gąbką. Bardzo kruche paczki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy rzecz do kartonu, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie nieprzydatne etykiety i napisy, które mogłyby zmylić firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić wierzch kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).