Meble Dodano: 2017-12-14 19:43

3 komody wys . max 100 cm , dług max 200 cm { 1 szt}

(Nr 2224251)

Długość [m]:

0,5

Szerokość [m]:

2,0

Wysokość [m]:

1,0

Waga w kg:

350.00

Ilość sztuk:

5

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1357.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (1)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

2170 zł

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-12-2017, 13:10

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-26 do 2018-02-28

Czas transportu (dni):

3

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Oferta ważna do:

2018-02-28, 12:26

Opis oferty:

Cena brutto zgodnie z UTS oraz FIDI Standard, wystawiamy Faktury VAT. Referencje Diplomatique Cargo. Ubezpieczenie transportowe OCP Cargo+ OC Service. Profesjonalna pomoc przy załadunku i rozładunku. Prawidłowe zabezpieczenie na czas transportu. Samochód Mercedes Sprinter certyfikowany przez Technik Delft B.V. Przed akceptacją uprzejmie proszę o kontakt przez portal! Zapraszam do skorzystania z naszych Usług.

Cena (zawiera VAT): 2170 zł

Wiadomości: (4)

Kollektor
02-01-2018, 23:21
Witam Czy przyczepa wejdzie do sprintera? Szerokość przyczepy to ok. 195 cm. Pozdrawiam
KESLOBUS
03-01-2018, 09:08
Witam, przyczepa za Sprinterem raczej, jeśli jest sprawna oczywiście. Odprawa graniczna plus koszt dokumentów tranzytowych nie jest wliczony w ofercie. Zapraszam do kontaktu.
Kollektor
03-01-2018, 14:12
Witam Przyczepa jest sprawna ale wymeldowana. Dlatego myślałem o załadunku przyczepy na inny samochód. Tymczasowe tablice to spory dodatkowy koszt. Ile dodatkowo kosztuje odprawa i dokumenty na granicy? Rozumiem że odprawa dotyczy tylko przyczepy? Pozdrawiam
KESLOBUS
06-01-2018, 16:41
ok 350 euro dokumenty tranzytowe wraz z odprawą.
Wyślij wiadomość
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Gdy planujemy transport mebli, czy to z powodu zmiany adresu, czy też przez zmianę umeblowania biura, powinno się zwrócić uwagę na szereg zagadnień, bowiem pomyłki w momencie załatwiania przewozu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów i pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym pokoju gościnnym przez następnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli albo do totalnego zniszczenia oraz potrzeby zakupu nowego wyposażenia.

    W pierwszym etapie, podczas gdy transportujemy stare meble, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości oraz usunąć brud, przykładowo mokrą szmatką. Potem warto zastanowić się, czy dany mebel rozkręcić, czy też nie. W wypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, bywa niebezpieczne, gdyż części mogą być niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel jak np. stół może utracić swój początkowy wygląd oraz stabilność. Jednak przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak na przykład szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przetransportować. Niezależnie od podjętej decyzji, pakunki trzeba później odpowiednio ochronić. Do takich rzeczy przydatne są używane koce, pościele, kartony, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy meble, zwracając niezwykle czujność na ważne punkty, którymi są kanty mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić uwagę na tłukące się elementy, przykładowo szklane pułki. Gdy chcemy zapanować nad przesuwaniem się mebli i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy doskonale podtrzymuje całość w miejscu. Aby wyszukać solidną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji przewozowej Clicktrans.pl, na której po publikacji darmowego zlecenia, dostaniemy dużo ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Żeby jak najefektywniej i jak najprędzej zorganizować usługę transportową, warto w ofercie szczegółowo przedstawić wszystkie wymiary przygotowanych do przewozu pakunków, a również podać ich wagę i trasę, którą mają przemierzyć – często od tych istotnych informacji zależy koszt transportu.

Adres i termin nadania

Olten, Szwajcaria

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Lębork, Polska

Termin elastyczny