(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-28 23:21

3 lub 4 samochody - transport - Glasgow - Opole

(Nr 1467552)
3 lub 4 samochody - transport - Glasgow - Opole

Marka i model:

Volkswagen Scirocco MK2

Waga w kg:

1500.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2080.90 km

Informacje dodatkowe:

Transport 3 lub 4 samochodow z Glasgow do Opola.

Oferty od Przewoźników (0)

2000 zł

oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

30-11-2016, 17:58

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-12-01 do 2016-12-02

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

witam, zaladunek jutro okolo godz. 22 lub w piatek z samego rana. dostawa w poniedzialek. jestesmy firma z oławy. Cena za sztuke, ladujemy 3 sztuki

Cena (zawiera VAT): 2000 zł

Wiadomości: (1)

Tornado-Trans
01-12-2016, 09:03
Dzień Dobry, prosze o odpowiedź.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu pojawia się często, jeśli kupujemy nowy pojazd czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Anglii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan auta, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najoszczędniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie pojazdu na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru przewoźnika należy utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do transportu pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma profesjonalne przymocowanie auta – koła pojazdu powinny być przypięte czteroma linami mocującymi w taki sposób, aby pojazd nie zmieniał położenia w trakcie przewozu. Należy nie zapominać również, iż rzeczywista masa przyczepy nie może przekraczać właściwej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie przekracza 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC jest większa niż 3,5 tony, wówczas potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz u przewoźnika na terenie Unii Europejskiej, zwykle potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zamówienia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Glasgow, G72 2TS

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Opole

Termin elastyczny