(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Samochody Dodano: 2018-01-05 14:15

3 małe samochody dostawcze i porsche cayenne

(Nr 2258548)

Marka i model:

renault kangoo 2010, renault kangoo 2000, ford transit connect 2003, Porsche Cayenne

Waga w kg (łączna):

3900.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1395.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu wozu pojawia się często, jeżeli kupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z Włoch. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najlepiej i najtaniej transportować auto?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już za moment uzyskamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie samochodów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia pojazdu

    Do przewiezienia pojazdu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła wozu powinny być przypięte czteroma linami mocującymi tak, żeby wóz nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Trzeba pamiętać również, iż faktyczna waga naczepy nie powinna przerastać rzeczywistej masy samochodu ciągnącego.

Procedury

    Aby niezależnie transportować wóz osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 tony, zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie Unii Europejskiej, zazwyczaj wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zamówienia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Moerdijk, Holandia

Od 13 sty 2018 do 19 sty 2018

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

27 sty 2018