3 MALETAS DE VIAJE DE 20 KILOS CADA UNA (Nr 5659371)

3 MALETAS DE VIAJE DE 20 KILOS CADA UNA

Długość [m]:

80

Szerokość [m]:

70

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

20

Liczba sztuk:

30

Dystans: 621.00 km

Adres i termin nadania

Hiszpania, Madryt, Madryt

Od 10 cze 2020 do 17 cze 2020

Adres i termin dostawy

Hiszpania, Katalonia, Barcelona

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu przesyłki zależy od jej rozmiarów, wagi oraz od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby zlokalizować najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, dobrą praktyką jest opublikować darmowe ogłoszenie w serwisie Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym transportem dobrze jest określić typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, jeśli chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty, żywność czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje specjalnej ostrożności. Zanim zdecydujesz się na przedsiębiorstwo transportowe, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

Organizując paczkę do wysyłki należy pamiętać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypełnić kawałkami trocin, papieru czy też materiałem. Nadzwyczaj kruche pakunki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do opakowania, oceńmy jego stan, usuńmy wszelkie zbędne naklejki i objaśnienia, które mogą zmylić przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na wierzch kartonu przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).