(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-11-04 13:44

3 Maszyn kebab i 2 lodowki, maly piekarnik (Nr 2133735)

Długość [m]:

2

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

400.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Dystans: 1074.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport maszyn jak i różnego sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony przewoźnika, który powinien należycie osłonić maszynę, aby uniknąć różnego rodzaju awarii, rys oraz wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz maszyn i sprzętu są spawarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, kompresory, piece, maszyny czyszczące, podnośniki jak i dużo innych.

Koszt transportu maszyn i sprzętu

    Cena transportu urządzeń i sprzętu jest związana często od gabarytu i wagi maszyny, a dodatkowo od trasy czyli od punktu załadunku do obszaru rozładunku. Nierzadko transport maszyn jest transportem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania przepisowych uprawień jak i dużej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W naszym państwie średnia cena  przewozu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, transport urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju to koszt 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski wiąże się z ceną blisko 1,02 zł za kilometr.

Cena przewozu maszyn lub sprzętu za granicą

    Głównymi kierunkami w europejskim przewozie urządzeń lub sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Średni koszt transportu maszyn lub sprzętu na 1 km przy trasie nasz kraj – Anglia wynosi 0,70 złotych. Weźmy na przykład, transport spawarki do Anglii będzie kosztował niecałe 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na trasie Polska – Niemcy za przewóz maszyn będzie kosztował blisko 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za przewóz urządzenia typu oklejarka kosztuje średnio 1,18 zł/km, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Aalst, Belgia

Od 4 lis 2017 do 5 lis 2017

Adres i termin dostawy

Wrocław, Polska

6 lis 2017