(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-02-27 10:57

3 mesas de escritorio, 3 sillas y 3 ordenadores

(Nr 2420232)
3 mesas de escritorio, 3 sillas y 3 ordenadores

Długość [m]:

1,20

Szerokość [m]:

0,50

Wysokość [m]:

0,50

Waga w kg (łączna):

40.00

Ilość sztuk:

3

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2159.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

800 €

ID firmy: 698436
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

03-03-2018, 13:00

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-03-12 do 2018-03-16

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 800 €

Wiadomości:

1300 €

ID firmy: 25728
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

01-03-2018, 08:42

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-03-02 do 2018-03-07

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Hello is possible loading on this friday and delivery nexst week Regards Kamil

Cena (zawiera VAT): 1300 €

Wiadomości:

1500 €

ID firmy: 66092
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-02-2018, 12:56

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-02-27 do 2018-03-27

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

Opis oferty:

Witam serdecznie :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! Pozdrawiam, Marta B. :)

Cena (zawiera VAT): 1500 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (4)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę adresu lub z powodu zmiany wyposażenia biura, należy zwrócić uwagę na kilka zagadnień, bowiem pomyłki na etapie organizowania transportu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości lub zasobów finansowych. Komplikacje mogą zacząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym nowym salonie przez następnych parę lat, aż do następnej zmiany mebli lub do totalnego uszkodzenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego wyposażenia.

    Na początek, gdy przewozimy stare meble, należy oczywiście je opróżnić z rzeczy oraz usunąć brud, przykładowo mokrą szmatką. Potem warto przemyśleć, czy transportowany mebel zdemontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, albowiem elementy bywają niełatwe do ponownego zmontowania, a mebel przykładowo segment może stracić swój nienaruszony kształt oraz stabilność. Jednakże przy bardzo dużych meblach, takich jak np. szafa, wypadałoby zwrócić uwagę na wysokość drzwi klatki schodowej lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, meble trzeba później należycie zabezpieczyć. Do takich rzeczy przydatne są używane pledy, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając specjalnie czujność na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, ponieważ mają skłonność do obijania się i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać uwagę na tłukące się elementy, na przykład szklane drzwiczki. Gdy chcemy zapanować nad poruszaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu mebla rewelacyjnie utrzymuje całość w miejscu. Żeby wyszukać wiarygodną firmę przewozową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego zlecenia, uzyskamy wiele ciekawych ofert transportu od zweryfikowanych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najsprawniej i jak najbłyskawiczniej zorganizować usługę transportową, warto w ogłoszeniu szczegółowo opisać wszystkie gabaryty przyszykowanych do przewozu rzeczy, a także podać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przetransportowane – często od tych kluczowych wiadomości zależy wycena transportu.

Adres i termin nadania

Kordoba, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Amsterdam, Holandia

Termin elastyczny