(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-08 12:18

3 motory, BMW, Honda, Kawasaki

(Nr 2016764)
3 motory, BMW, Honda, Kawasaki

Marka i model:

3 motocykle BMW K1200s, Honda VFR, Kawasaki. Wymiar kazdego 1,20 x 2,2. Wszystkie pakowane osobone. Waga motocykla - ok 200

Waga w kg (łączna):

200.00

Budżet zlecenia [zł]:

800

Dystans: 1271.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory oraz skutery to zwykle wartościowe ładunki, które wyglądają na na ogół trudne do zabezpieczenia podczas przewozu. Ciężkie - jednak jedynie na pozór. Prawidłowo przymocowany jednoślad w 100% przetrwa drogę bez jednej rysy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie jednoślad przewożony. W przypadku transportu na przyczepie, konieczne są cztery pasy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli potrzebne są tylko dwie, ze względu na fakt, że dysponują one szyny udaremniające przesuwanie się motocykla. Najważniejsze jest, aby taśmy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odłączyć w trakcie jazdy, a poza tym trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w fachowym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Należy wyłącznie pamiętać o gumowych „obijakach” na bokach wozu oraz między transportowanymi obiektami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, lepiej przed podróżą osuszyć bak motocykla, który może w trakcie drogi porozlewać się na nierównościach. Istnieją ponadto platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować motor lub skuter i zazwyczaj nie zajmują większość miejsca w pojeździe.

     Można zawsze wywiedzieć się o wszelkie detale i warunki, w jakich nasz motor będzie przetransportowany, a także, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności np. belki jest niebezpieczne i zagraża uszkodzeniem motocykla czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Umieszczając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można dostać sporo interesujących ofert od profesjonalnych firm transportowych, które przewożą podobnego typu sprzęt codziennie. Ceny za transport na szlakach europejskich kształtują się do 0,6 PLN za km. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy przewoźnik może przetransportować motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Bergamo, Włochy

1 paź 2017

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Od 2 paź 2017 do 5 paź 2017