(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-08 12:18

3 motory, BMW, Honda, Kawasaki

(Nr 2016764)
3 motory, BMW, Honda, Kawasaki

Marka i model:

3 motocykle BMW K1200s, Honda VFR, Kawasaki. Wymiar kazdego 1,20 x 2,2. Wszystkie pakowane osobone. Waga motocykla - ok 200

Waga w kg:

200.00

Budżet zlecenia [zł]:

800

Dystans: 1271.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to zwykle drogocenne towary, które wydają się na ogół nieproste do unieruchomienia podczas transportu. Ciężkie - wszakże jedynie pozornie. Należycie przymocowany jednoślad w 100% przetrzyma trasę bez jednej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od metody, w jakiej będzie jednoślad przewożony. W przypadku transportu na naczepie, niezbędne cztery taśmy mocujące, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do przewozu motorów potrzebne są zaledwie dwie, bowiem dysponują one szyny udaremniające przemieszczanie się pojazdu. Ważne jest, aby pasy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odczepić podczas jazdy, a również trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w branżowym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w zamkniętych samochodach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Warto jedynie pamiętać o miękkich „obijakach” na ścianach wozu oraz między przewożonymi obiektami.

    Żeby kierowca nie prowadził w oparach benzyny, warto przed podróżą opróżnić bak motoru, który może w trakcie jazdy ulać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy przyczepiane do busa lub vana, które pozwalają transportować motocykl lub skuter i zwykle nie zajmują większość miejsca w pojeździe.

     Należy zazwyczaj dopytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz motor będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa posiada najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności przykładowo belki jest niepewne i grozi zepsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać dużo interesujących ofert od profesjonalnych firm transportowych, które transportują tego typu sprzęt cyklicznie. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kosztują do 0,6 za kilometr. Można często znaleźć okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy firma przewozowa może wziąć motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Bérgamo, Italia

1 paź 2017

Adres i termin dostawy

Szczecin, Polska

Od 2 paź 2017 do 5 paź 2017