(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Przeprowadzki Dodano: 2016-11-09 00:29

3 niewielkie komody, kanapa narożna, stół krzesła i 2 fotele.

(Nr 1365342)

Typ usługi:

Tylko transport

Typ:

mieszkanie/apartament

Liczba pomieszczeń:

1

Dystans: 531.10 km

Removals

     Wyprowadzka jest pozornie złożonym oraz długotrwałym procesem, mimo to, gdy poprawnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych kłopotów.

     W pierwszym etapie należy wykonać selekcję posiadanych przedmiotów. Gdy czegoś od kilku lat nie stosujemy lub jeśli jest niesprawne, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż transportować z miejsca na miejsce. Do pakowania różnych mebli przydadzą się solidne kartony, które warto zakupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który i tak przeznaczyłby je na śmieci. Dodatkowo oprócz kartonów, warto zastosować worki na śmieci. Miejmy na uwadze, aby równomiernie porozkładać ciężar, przykładowo podzielić segregatory na kilka pakunków, aby bez wysiłku było je przetransportować. Podpisanie każdego pakunku ułatwi przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Duże meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać zniszczeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Jak posiadamy surowce osłaniające, np. jak folię bąbelkową, możemy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a jeżeli nie posiadamy folii, wówczas warto użyć pledy, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Podczas gdy mniejsze meble zawińmy w papier lub ręczniki nim rozmieścimy w paczce.

     Zlecając przewóz należy poinformować firmę przeprowadzkową o takich szczegółach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, czy też trudności w dojeździe pod dom. Koniecznie warto powiedzieć, jeśli pojawiają się specyficzne kryteria dotyczące jakiś mebli.

     Najkorzystniejsze stawki przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników świadczy swoje usługi w tematyce transportu, z dodatkową opcją załadunku lub wyładunku oraz osłanianie naszego majątku.

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Toruń, 87-100, Wyszyńskiego

Od 21 lis 2016 do 29 lis 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Zakopane, 34-500, Smrekowa

Od 21 lis 2016 do 29 lis 2016