(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 obrazy spakowane w 2 paczkach (Nr 8204951)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
3 obrazy spakowane w 2 paczkach
180 x 100 x 30 cm
20 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Tak
Łączna waga:
20 kg
Dystans
0 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Zleceniodawca:
Firma (faktura wymagana)

Adres i termin nadania

Polska, Śląskie, Bielsko-Biała

Od 2 gru 2021 do 8 gru 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk

Od 8 gru 2021 do 9 gru 2021


Dzieła sztuki

           Transport dzieł sztuki bywa problemem, któremu wypada przeznaczyć sporo zainteresowania, bowiem są to zwykle rzeczy o dużej wartości, czy to materialnej, czy uczuciowej.

            Żeby znaleźć tego rodzaju transport w portalu Clicktrans, wybierz opcję „Specjalnej ostrożności”. Masz wówczas pewność, że paczka zostanie zauważona przez firmę transportową. Kiedy życzysz sobie, aby firma przewozowa opakowała płótno czy figurę, dodaj taką wiadomość w rubryce „Instrukcje specjalnej ostrożności” lub „Dodatkowe informacje”, nie ma przeszkód także uściślić to, wymieniając się z przewoźnikami wiadomościami pod zleceniem.

            Jeżeli chcesz sam spakować obraz do transportu, nie zapomnij o garści najważniejszych radach. Folia stretch jest idealna do ochronienia z zewnątrz dzieła przed uszkodzeniami mechanicznymi. Kiedy zawijasz nią obraz, folia stretch nie może dotykać do farby, warto więc wcześniej zawinąć dzieło w inną, lekką tkaninę, przykładowo w prześcieradło. Gdy starasz się przewieźć rzecz w pudełku lub kartonie, obowiązkowo wypełnij puste miejsca między rzeźbą a przegrodami skrzyni. Świetnym pomysłem jest do tego zastosować profesjonalne bloki styropianowe lub syntetyczne napełniacze, często sprawdzą się także, pomięte fragmenty makulatury, na przykład magazynów. Ważne jest, żeby opakowanie było przynajmniej nieznacznie większe niż przewożone dzieło sztuki, aby uniknąć przesuwania się wewnątrz paczki.

            Cena transportu rzeźby często zdarza się, że jest zdumiewająco niewysoka. Wykonany w portalu Clicktrans transport sporego obrazu na odcinku Kraków – Warszawa odbył się za jedyne 100 zł.