(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 osobowa kanapa, 1 fotel, telewizor, express do kawy, 4 paczki (Nr 5240814)

Waga w kg (łączna):

150

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

dom

Liczba pomieszczeń:

1

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 1592.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Derby

Od 19 paź 2019 do 20 paź 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Dolnośląskie, Wrocław

Od 24 paź 2019 do 25 paź 2019


Przeprowadzki

            Przeprowadzka jest pozornie nieprostym oraz długotrwałym procesem, ale kiedy optymalnie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez większych kłopotów.

            Na początek należy wykonać selekcję posiadanych mebli. Kiedy czegoś od wielu lat nie używamy lub gdy jest niedziałające, lepiej to podarować komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż wozić z miejsca na miejsce. Do wkładania różnych mebli nadadzą się solidne kartony, które można kupić lub zapytać o nie w pobliskim sklepie, który często przeznaczyłby je do kosza. Dodatkowo oprócz pudeł, można użyć worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równomiernie porozkładać ciężar, np. podzielić segregatory na kilka pudeł, aby bezproblemowo było je dźwigać. Opisanie każdego pudła uprości przy otwieraniu mebli i meblowaniu się w nowym lokalu. Wielkogabarytowe meble należy rozkręcić, aby zapobiec uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Gdy mamy surowce zabezpieczające, przykładowo jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej kruche meble, a gdy nie mamy folii, wówczas możemy użyć koce, prześcieradła i obkleić zwyczajną taśmę klejącą. Tymczasem niewielkie meble zawińmy w papier czy ręczniki nim umiejscowimy w kartonie.

            Zamawiając transport należy poinformować poinformować przewoźnika o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, obecność windy, ewentualne problemy w dojeździe pod dom. Dodatkowo należy poinformować, jeśli występują specyficzne zasady odnoszące się do konkretnych przedmiotów.

            Najciekawsze ceny przeprowadzek można otrzymać korzystając z giełdy przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans.pl, gdzie wiele profesjonalnych przewoźników świadczy swoje usługi w dziedzinie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie twojego majątku.