(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-24 14:57

3 pacyki do uk

(Nr 3006480)
3 pacyki do uk

Długość [m]:

70

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

60

Waga w kg (łączna):

100.00

Liczba sztuk:

4

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1591.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru i od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, opłaca się opublikować za darmo zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a po paru sekundach dostaniemy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Ponadto przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć typ transportowanego pakunku – czy wymaga on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szkło, ceramikę, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których przewóz potrzebuje dodatkowej ostrożności. Zanim wyłonisz firmę transportową, przekonaj się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując paczkę do transportu warto nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać fragmentami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Szczególnie kruche paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć surowce do owinięcia paczki?

    Tekturę i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogłyby zwieść firmę transportową. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, aby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której spiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Borne Sulinowo, 78-449, Polska

Od 28 lip 2018 do 2 sie 2018

Adres i termin dostawy

Boston, PE21, Wielka Brytania

Termin elastyczny