(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 paczki (Nr 3573029)

3 paczki

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

50.00

Liczba sztuk:

2

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 934.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Poznań

30 lis 2018

Adres i termin dostawy

Holandia, Zuid-Holland, Westland

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki uzależniona jest od jej formatów, ciężaru i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej atrakcyjną usługę przewozu pakunku, warto wystawić za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a po paru sekundach otrzymamy oferty od przedsiębiorstw transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Jeszcze przed samym transportem można zaznaczyć rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, kiedy planujemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej czujności. Przed tym wybierzesz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując przesyłkę do przewozu trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy naładować kawałkami styropianu, papieru lub materiałem. W szczególności kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę należałoby zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do owinięcia pakunku?

 

Tekturę i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do niedalekiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, sprawdźmy jego stan, zlikwidujmy wszelkie zbędne etykiety i napisy, które mogą zwieść przewoźnika. Użyjmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić wierzch pudła. Do powierzchni pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).