(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 paczki (Nr 3994302)

3 paczki

Długość [m]:

61

Szerokość [m]:

38

Wysokość [m]:

65

Waga w kg (łączna):

7

Liczba sztuk:

3

Dystans: 822.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Opolskie, Malnia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Badenia-Wirtembergia, Neckarsulm

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena przewozu paczki zależy od jej formatów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby wyszukać najbardziej ciekawą usługę transportu pakunku, należy opublikować darmowe zlecenie w portalu Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Oprócz tego przed samym przewozem dobrze jest podać typ transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy kruche i łamliwe. Takie informacje są bardzo istotne, jeżeli planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga specjalnej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do wysyłki opłaca się pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto naładować fragmentami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche pakunki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do owinięcia przesyłki?

 

Tekturę i opakowania możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także przejść się do pobliskiego sklepu spożywczego lub supermarketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, zobaczmy jego stan, zabierzmy wszelkie zbędne etykiety i teksty, które mogłyby zdezorientować firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, aby ochronić wierzch kartonu. Na wierzch kartonu umieśćmy widoczną kopertę, na której zapiszemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).