3 paczki (Nr 6018040)

3 paczki

Długość [m]:

0.2

Szerokość [m]:

0.2

Wysokość [m]:

0.25

Waga w kg (łączna):

15

Liczba sztuk:

3

Dystans: 701.00 km

Adres i termin nadania

Niemcy, Nadrenia Północna-Westfalia, Mulheim

Od 23 kwi 2020 do 31 maj 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Zachodniopomorskie, Szczecin

Termin elastyczny


Transport paczek

Transport paczek

 

Cena transportu paczki zależy od jej kształtów, ciężaru oraz od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej atrakcyjną opcję przewozu pakunku, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zamówienie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem warto określić rodzaj przewożonego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego zawijania, czy planujemy przetransportować przedmioty delikatne i tłukliwe. Te informacje są szczególnie istotne, jeśli planujemy przesłać pakunek zawierający szkło, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których transport wymaga specjalnej czujności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, utwierdź się, czy przedsiębiorstwo dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

Organizując paczkę do transportu należy pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń można wypchać kawałkami trocin, gazet czy też materiałem. Nadzwyczaj kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania paczki?

 

Tekturę i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim włożymy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, usuńmy wszystkie zbędne etykiety i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Zastosujmy szeroką i wytrzymałą taśmę, żeby ochronić pokrywy pudła. Na wierzch pudła przymocujmy widoczną kopertę, na której zapiszemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).