(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

3 paczki, 1 tuba (Nr 3720149)

Długość [m]:

62

Szerokość [m]:

45

Wysokość [m]:

42

Waga w kg (łączna):

50.00

Liczba sztuk:

3

Dystans: 1834.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Milton Keynes

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Małopolskie, Ćwików

Termin elastyczny


Transport paczek

Przewóz paczek

 

Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej gabarytów, ciężaru oraz od trasy paczki. Aby znaleźć najbardziej korzystną opcję transportu paczki, należy opublikować bezpłatne ofertę w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest zaznaczyć rodzaj transportowanego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty kruche i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie ważne, jeśli chcemy przesłać pakunek zawierający szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, sprzęt elektroniczny, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Nim zdecydujesz się na przewoźnika, przekonaj się, czy przewoźnik dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć pakunek?

Organizując paczkę do wysyłki warto nie zapominać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń warto naładować fragmentami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

 

Gdzie szukać materiały do zapakowania paczki?

 

Kartony i pudełka możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do niedalekiego sklepu lokalnego lub marketu i zapytać o nie kogoś z obsługi. Zanim zapakujemy przedmiot do kartonu, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie zbyteczne naklejki i objaśnienia, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy dane adresowe odbiorcy (czytelną czcionką).