(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-04-30 09:01

3 paczki 180x40x10, 110x45x10 , 50x30 calosc okolo 50kg

(Nr 2645472)
3 paczki 180x40x10, 110x45x10 , 50x30 calosc okolo 50kg

Długość [m]:

180

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

10

Waga w kg (łączna):

20.00

Liczba sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1728.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej gabarytów, wagi i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby znaleźć najbardziej ciekawą opcję przewozu paczki, opłaca się wystawić za darmo ofertę w portalu Clicktrans.pl, a w kilka chwil otrzymamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Dodatkowo przed samym przewozem dobrze jest określić rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Takie wskazówki są szczególnie istotne, jeżeli chcemy przesłać paczkę zawierającą szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty, pożywienie czy inne przedmioty, których transport potrzebuje specjalnej czujności. Zanim zdecydujesz się na przewoźnika, upewnij się, czy firma ma stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Organizując paczkę do przewozu trzeba pamiętać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń warto wypełnić fragmentami styropianu, papieru lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo delikatne paczki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak szukać tworzywa do owinięcia paczki?

    Tekturę i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy także przejść się do najbliższego sklepu lokalnego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim umieścimy przedmiot do kartonu, zobaczmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogą zdezorientować firmę transportową. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby ochronić wierzch pudła. Na wierzch pudła umieśćmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Kluczbork, 46-200, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Taunton, TA1 1HP, Wielka Brytania

Termin elastyczny